Zbulohet sozia e Çim Pekes, ngjasimi i habitshem

2 vite më parë

Çim Peka eshte gazetari i njohur i Syri.tv. Ndonse ai eshte nje emer i njohur ne fushen e medias, ka zgjedhur qe te qendroje larg showbizit apo portaleve. Ndonse prej vitesh drejton nje portal.

Por syrit tone nuk i shpetoi. Kryefjala.com ka zbuluar sozine e Çim Pekes dhe ai eshte nje emer goxha i njohur. Behet fjale per ambasadorin europian Luigi Sorecca. Na thoni a duken njelloj?

Madje teksa te dy jane me syze mund te themi se jane identik, ju mund ta gjykoni vete.

Të ngjashme