Friday, October 15, 2021

Latest Posts

Zbulohet shkaku i rikthimit te Teas dhe Beartit ne Perputhen

Tea dhe Bearti jane cifti i pare dhe me i komentuar nga Perputhen kjo per faktin sesi lindi historia mes tyre.

Tea doli me Andin duke u percjelle me llokume e oriz por ne anen tjeter ishte ne nje lidhje me Beartin. Pasi vendosen te dilnin hapur plasi sherri dhe nuk munguan akuzat kundrejt autores Olsa Muhameti dhe produksionit.

Mbremjen e sotme ata jane rikthyer serish ne Perputhen, kete here si cift.

Fillimisht jane transmetuar disa prapaskena nga takimi i tyre. Bora ka treguar se kane ndodhur shume ngjarje dhe takime me produksionin por vendosen te mos merren me te shkuaren dhe te merren me te tashmen duke u shprehur te lumtur qe kane nje cift te dashuruarish.

”Ndihem cuditshem qe jam serish ketu por me vjen mire qe kemi qetesuar gjakrat dhe ndodhemi ketu. Faleminderit qe na dhate kete mundesi.”- ka thene Tea.

Edhe Bearti ne anen tjeter ka thene te njejten gje. Per Tean dhe Beartin duket sikur kane vite bashke edhe pse kane pak kohe. Arjani gjithashtu ka treguar se i ka takuar me pare ata dhe vetem puthen dhe jane shume te afert me njeri tjetrin. Madje ka treguar se shtysa per takimin mes tyre ka qene pikerisht Arjani qe i ka propozuar Teas te ftoj Beartin ndonse asnjeri nuk ndjenin gje.

Ata kane pranuar se qe ne takimin e pare la filluar dhe me pas kane vazhduar te flisnin bashke. Gjithesesi serish kane treguar se Tea e ka marre hapin e para per te shprehur ndjenjat.

Ajo c’ka i bashkoi eshte pikerisht jeta e tyre e ngjashme. Por eshte shume e qarte arsyeja pse jane rikthyer ne Perputhen. Tea dhe Bearti nuk kishin me te njejtin sukses, fama dhe instagrami i tyre pesoi renie te madhe keshtu qe duhet te riktheheshin.

Por mund te themi se kjo ishte nje interviste aspak e rehatshme te pakten nga ana e ciftit, te cilet nuk thane asgje te re dhe dukej sikur mezi prisnin te mbaronin.

 

Latest Posts

Don't Miss