Zbulohet shkaku i dhunës të Feros ndaj Arbenitës

3 muaj më parë

Arrestimi i Feros pas denoncimit të Arbenitës në polici ka qenë kryefjal e kësaj jave.

Reperit iu caktua masa e paraburgimit 30 ditë, ku akuzohet për dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, Arbenita Ismajli.

Kjo e fundit e denoncoi në polici artistin pas një sherri që patën në banesën e tyre në Gjilan.

Sipas avokatit të reperit agravimi i situatës ka ardhur pas kërkesës së Arbenitës për ndarje dhe largim bashkë me vajzën për në Angli.

Të ngjashme