Kryefjala Logo

Zbulohet personazhi i parë që do të jetë pjesë e filmit të Borës dhe Donaldit…

22 Gusht, 2023 | 10:59 am

“5 herë jo” është filmi i Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, i cili do të shfaqet në kinema në muajin dhjetor. Ky film flet për to dhe për lidhjen e tyre të dashurisë.

Tashmë xhirimet janë drejt fundit, e çifti ka treguar se pjesë e kastit është edhe Semi Jaupaj, këngëtarja e cila është mikesha e ngushtë e Borës.

Ishte kjo e fundit ajo e cila ndau një foto ku shihet me veshjet e rolit, krah Donaldit dhe Semit.

IMG 6069

Të ngjashme