Thursday, October 21, 2021

Latest Posts

Zbulohet nje tjeter konkurrente e Big Brother VIP

Tashme Big Brother eshte kthyer ne diskutimin e momentit. Kane dale shume aludime persa i perket konkurrenteve qe do te jene pjese e programit.

Sheila Haxhiraj, Romeo Veshaj, Semi Jaupaj, Robert Aliaj, Valer Kolnikaj etj jane disa nga emrat. Se fundmi ka qarkulluar se do te bashkohet edhe Paloma, ose ndryshe Rudina Demineri. Paloma eshte njohur per tipin e saj sportiv dhe komod Keshtu qe eshte e sigurt qe do trazoje ujrat!

Latest Posts

Don't Miss