Zbulohet konkurrentja e dyte e Big Brother VIP

2 vite më parë

Prej disa ditesh produksioni ka vendosur te zbuloje ose duke dhe e indicie te personazheve qe do te behen pjese e ketij reality show. E para e zbuluar ka qene Sheila Haxhiraj.

Se fundmi duket qe konkurrentja e dyte eshte serish vajze. Por cila eshte ajo? Ne rrjet po perflitet se eshte kengetarja Semi Jaupaj.

Me te cilen jemi njohur nga “Star Academy”, gjithesesi mbetet per tu pare…

Të ngjashme