Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Zbulohet ish i dashuri i Beatrix Ramosaj!

Pak dite me pare Beatrix Ramosaj ka kujtuar brenda shtepise se Big Brother ish te dashurin e saj. Kaq ka mjaftuar qe ne Tik Tok te zbulohet nje interviste e para shume viteve teksa Trixa prezantonte partnerin e saj.

Ai quhet Ervi dhe thuhet se ka qene nje marredhenie disa vjecare,por nuk dihen arsyet e ndarjes mes ciftit.

Qe prej kesaj lidhje Trixa eshte treguar mjaft diskrete, e nuk jemi ende te qarte nese ka folur per kete djale apo per nje ish tjeter.

Latest Posts

Don't Miss