Kryefjala Logo

Zbulohet identiteti i djalit që shoqërohet Egli Tako

16 Korrik, 2023 | 10:14 pm

Egli Tako i dha fund lidhjes me Olsi Bylykun pak kohë më parë. Ditën e sotme Iconstyle ka shkrepur një foto të Eglit në pishina e shoqëruar nga një djalë.

Kryefjala.com ka zbuluar nga rrjetet sociale se djali në fjalë është instruktori i palestrës të Eglit dhe quhet Mario Olldashi. Egli ka publikuar herë pas herë foto me të.

E ku i dihet ndoshta tani më ka nisur një romancë mes tyre.

DD69A50E 230C 41F7 B79B 31C05AAD3F97

Të ngjashme