Kryefjala Logo

Zbulohet i dashuri i Kidës, publikohen fotot!

26 Gusht, 2022 | 2:37 pm

Kida është shumë hermetike kur bëhet fjalë për jetën e saj private. Ndonse deri më sot nuk ka folur për asnjë marrëdhënie të sajën.

Ndonse prej kohësh përflitet për një lidhje të Kidës me një djalë moshatar me të, i cili jeton në Dubai. Së fundmi në rrjet po qarkullon një foto e çiftit në Ulqin.

Ata duken mjaft bukur bashkë dhe ai duket shumë simpatik. Epo lum ai për Kidën e Kida për të!

5BE59349 AB93 445F B40C 14FC4A8960D1

Të ngjashme