Kryefjala Logo

Zbulohet gjinia e bebit nr. 2 të Xhensila Myrtezaj?

19 Maj, 2023 | 10:28 am

Lajmi për shtatzëninë e Xhensila Myrtezajt u zbulua nga Kryefjala.con pasi këngëtarja festoi ditëlindjen e saj të 30-të. Barku i saj dukej paksa më i rrumbullakosur se zakonisht, dhe nga format trupore perfekte duket se nuk është si pasojë e kilogramëve të shtuara.

Burime pranë “Bordo” kanë zbuluar gjininë e bebit numër 2 që këngëtarja dhe aktori presin. Mësohet se Xhensila është në pritje të një djali.

Ndonse vetë Xhensila dhe Bes Kallaku nuk kanë konfirmuar asgjë!

Të ngjashme