Thursday, December 2, 2021

Latest Posts

Zbulohet emri i konkurrentit qe do te behet pjese sonte e shtepise se Big Brother VIP

Diten e djeshme ne nje video ne Instagram Arbana Osmani dhe Sara Hoxha zbuluan se diten e sotme ne shtepine e Big Brother do te futet nje konkurrent i ri dhe behet fjale pikerisht per nje djale.

Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se behet fjale per Olsin e Big Brother 1.

Ai ka bere mjaft buje me lidhjen me Noçen si dhe braktisjen live nga e dashura e tij Lusi atehere. Pas se cilet Olsi vazhdoi lidhjen me Noçen qetesisht edhe disa kohe pas perfundimit te spektaklit.

E tashme pas shume vitesh ai ka vendosur ti rikthehet te njejtes eksperience.

Latest Posts

Don't Miss