Kryefjala Logo

Zbulohet e vërteta! Në videon erotike që qarkulloi në rrjet nuk është Luana Vjollca.

4 Tetor, 2023 | 4:20 pm

Ka shkaktuar debat të madh një video intime e shpërndarë gjatë ditëve të fundit në aplikacionin Whats App.

Madje u bënë deklaratat se kjo video është gjetur në telefonin e një shumë të kërkuari kanë shtuar intrigën, por edhe vëmendjen e publikut për rastet e lidhjeve të grupeve kriminale me botën mediatike dhe më gjerë.

Në media u aludua se vajza në video ishte prezantuesja Luana Vjollca, e cila mohoi kategorikisht diçka të tilla duke treguar diferencat në trupin e vajzës së videos dhe të saj.

VoxNews ka siguruar videon origjinale ku nuk është moderatorja Luana Vjollca por një vajzë tjetër dhe video është e transformuar nga Inteligjenca Artificiale. Pra fytyra e vajzës është tjetër, dhe është thjesht një montazh me fytyrën e Luanës.

Të ngjashme