Zbulohet e shkuara e hidhur e familjes se Teas, e ema e denuar per kultivim lendesh narkotike!

1 vit më parë

Ne Perputhen Tea eshte shprehur se eshte rritur nga gjysherit dhe jeton vetem me te motren ne Tirane, nderkohe qe e verteta eshte ndryshe.

Ne 2015 ne media ka qarkulluar lajmi se nje cift ne Lushnje jane arrestuar per kultivim te lendeve narkotike diku tek rreth 800 rrenje.

Teuta Trifoni eshte pikerisht nena e Teas e cila nuk dihet nese vazhdon te kryeje denimin apo eshte jashte shtetit, ndoshta kjo ka qene edhe arsyeja qe Tea ka qene shume e rezervuar persa i perket jetes se saj familjare.

Të ngjashme