Kryefjala Logo

Zbulohet djali që i ka “rrëmbyer” zemrën Samantës, së shpejti kemi dasëm!

1 vit më parë

Samanta Karavella jeton prej kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.  Sipas “Gazeta Express” këngëtarja simpatike i ka dhënë fund beqarisë më 29 dhjetor të vitit 2021 dhe shumë shpejt do të veshë fustanin e bardhë.

519AF244 F5FD 4146 BEDC 42446ED4E7E6

Djaloshi që i ka rrëmbyer zemrën quhet Chris Miele. Ata janë bashkë prej dy vitesh dhe po jetojnë në New York. Burime pranë çiftit bëjnë me dije se janë njohur nga shokë të përbashkët.
Sa i përket muzikës Samanta edhe pse në distancë ka publikuar disa këngë “E vogla”, “Vaj”, etj.

Të ngjashme