Kryefjala Logo

Zbulohet bashkëprezantuesja e Arbana Osmanit në festival…

11 muaj më parë

Festivali i Radio Televizionit Publik Shqiptar do të ngre sot siparin. Janë 26 artistët që garojnë këtë vit por një nga pjesët që ka tërhequr më shumë vëmendje ka qenë prezantuesja e këtij festivali. Në një “ask questions” në Instagram, Arbana Osmani ka zbuluar se nuk do të jetë e vetme në bashkëprezantim, por do të ketë edhe një shoqëruese.
E5809CF6 AA92 46D8 B3D2 6C364720CA72

Mirëpo Kryefjala.com e ka emrin e artistes që do ti bashkangjitet Arbanës në prezantim dhe ajo është aktorja e njohur, Olta Daku. Mesa duket Olta do të ngacmojë herë pas here publikun dhe artistët me batutat e saj pikante. Kjo periudhë ka qenë e ngjeshur me ngjarje për artisten e njohur. Jo më larg se mbrëmë ajo interpretoi krah Gent Zenelajt në komedinë “Çertifikata e martesës”.

E86811AB 9251 4C85 8B96 56F2F54D5BB7

Suksese vajzave sonte nga redaksia jonë!

Të ngjashme