Kryefjala Logo

Zbulohet arsyeja që bëri bashkë Loredanën dhe Neymar Jr.

6 Maj, 2022 | 1:17 pm

Tashmë prej disa ditës në portale po qarkullojnë foto të Loredanës me Neymar dhe Benzema. Sigurisht kurioziteti ishte I madh madje nuk ngurruan që ti bënin edhe çift. Më tej u ngatërrua situate pasi postuan video e foto së bashku me Neymar e Loredanën edhe Noizy e Blerim Destani.

Por duket se nuk paska asgjë për tu shqetësuar. Ata së bashku kanë qenë në një event në Gjeramni ku prezantohej një model I ri nga makinat elektronike. Ndonse sigurisht dëshira jonë e madhe ishte ta shihnim Noizyn e Loredanën në një bashkëpunim po ky është tjetër muhabet.

Pra mesa duket këtë herë Loredana nuk ka asgjë me asnjë, gjithësesi mbetet të presim. Kështu fillojnë miqësira marrëdhënie etj etj.

Të ngjashme