Kryefjala Logo

Zbulohen pamjet e para nga “Ferma VIP”

9 Mars, 2024 | 3:21 pm

“Ferma VIP” pritet të nisë së shpejti, ku do të jetë dy herë në javë në Prime në Vizion Plus dhe 24 orë në dy kanale të dedikuara në Tring.

Ndonse ka patur shumë aludime për moderatoren që përflitet Fjoralba Ponari si dhe disa emra si konkurrentë, mes tyre Soni Malaj.

Ndonse produksioni ka qenë i blinduar dhe nuk është zbuluar asgjë tjetër, Kryefjala.com ka arritur të sigurojë një video të shkurtër nga përgatitjet e disa ambienteve të “Ferma VIP” që është në një zonë afër Tiranës, me të gjitha kushtet për të realizuar një produksion kaq të madh.

 

Të ngjashme