Kryefjala Logo

Zbulohen opinionistët e Big Brother Fan Club

12 Janar, 2024 | 3:52 pm

Kohë më parë Kryefjala.com zbuloi se Enxhi Nasufi do të ishte moderatore e Fan Club. Ndërkohë kurioziteti ka qenë i madh edhe për opinionistët. Teksa kujtojmë se vitin e kaluar ka qenë Ardit Çuni.

Opinionistët e këtij Fan Clubi do të jenë Ronaldo Sharka dhe Ina Kollçaku. Një dyshe e cila me siguri do të kenë thumba e gjykime. Por mbetet të shohim përshtatjen e kësaj tresheje.

Big Brother Albania pritet të nisë mbrëmjen e nesërme.

Të ngjashme