Kryefjala Logo

Zbulohen emrat e “Big Brother Vip” mes tyre dhe një pornostar

14 Tetor, 2023 | 9:05 am

Edhe pak ditë nda ndajnë nga nisja e ‘Big Brother VIP Kosova’. Një video po qarkullon në Tik Tok, ku janë prezanuar emrat që do të jenë në shtëpinë e famshme.

Dy më të përfolurat janë këngëtarja, Linda Halimi dhe Shqipe Hysenajn. Sipas ‘News 31’, banorët e tjerë janë renditur si më poshtë:

Edona James
-Gani Germia
-Meti Alshiqi, ish-banor edhe i “Big Brother Albania”
-Ylli Dervishi aka Buci, ish-fitues i “Shpija Kosovës”
-Lumbardh Salihu
-Monika Salihu
-Vesa Vllasaliu
-Brikenda Karricaj aka Briki, ish-konkurrente e “Për’puthen”

Po ashtu banorëve do u shtohet një personazh tjetër, bëhet fjalë për AlbyTheGoat, e njohur si pornostar-e.

Po ashtu ka edhe emra si: Santiana Maloku dhe Muhamet Zeka, të cilët ende pritet të konfirmohen nëse do të jenë pjesë e kastit që prej nisjes apo në vazhdim.

Të ngjashme