Kryefjala Logo

Zbulohen 4 antarët e jurisë të X Factor Albania

3 muaj më parë

“X Factor Albania” po rikthehet në TV Klan, kësaj here përballë antarëve të rinj të jurisë.

Megjithëse emra të ndryshëm po përfliteshin prej kohësh, Iconstyle ka siguruar një foto nga provat e duke zbuluar antarët e jurisë.

Arilena Ara, Young Zerka, Elhaida Dani dhe Adi Krasta do të japin gjykimet e tyre profesioniste dhe do të marrin vendimet për të ardhmen e talenteve të reja muzikore.

9EF99230 5C05 49CB 9D37 C89D40FD509D

Të ngjashme