Zberthehet Stine:Vajza kerkon moter por gruaja iken sa vjen darka

12 muaj më parë

I ftuar ne “D-Night” ishte kantautori Stine ku perpos projekteve muzikore foli edhe per jeten e tij private.

Ndaj pyetjes nese do e zgjerojne familjen,Stine u shpreh:

Dajana: Si është jeta sentimentale e Stines se shumë zhurmë po bëhet së fundmi? T’a sqarojmë pak këtë jetën tënde familjare?

Stine: Nuk e di fare. Këto i merrni vesh vetëm ju!

Dajana: Nuk i di ti? Ja se ti them unë.

Dajana: Mendon se po e bën detyrën si një babi i mirë?

Stine: Mundohem! Gjëja më e bukur është koha dhe nëse fëmijës i fal kohë aq sa ke mundësi gjithçka është në rregull.

Dajana: Ke një plan që vajza të ketë një motër ose një vëlla?

Stine: Me thënë të drejtën ajo e kërkon, por nuk e di sa herë vjen darka Graciela më ikën.

Te qeshurat nuk munguan ne studio

Të ngjashme