Kryefjala Logo

Zajmina Vasjari na prezanton për herë të parë me Kamar

2 vite më parë

Këngëtarja Zaimina Vajsari një muaj më parë solli në jetë djalin e saj, Kamar. Sot që i vogli bën plot 1 muajsh, Zai ka vendosur të ndajë me publikun disa foto të të voglit.

“Gëzuar 1 mujorin e lindjes”, shkruan ajo në këto foto që ka publikuar në profilin e saj në Instagram:

42AB60BE B46F 4327 8187 E3E62BB7E279
34295AEC 3C55 46B2 9515 61299B6AE0B7

Siç është shprehur edhe më parë këngëtarja, Kamar e ka zbukuruar dhe e ka bërë më të lumtur familjen e tyre. Zaimina është mami edhe një vajze të vogël me emrin, Chloe.

 

 

Të ngjashme