Kryefjala Logo

Zajmina Vasjari merr dhuraten e vecante nga e vogla e saj!

7 Mars, 2022 | 4:51 pm

Zajmina Vasjari eshte ne pritje te femijes se dyte, nderkohe qe vajza e saj Khloe ka vendosur ti bej nje dhurate.

Ajo ka bere nje pikture, te cilen Zajmina e ka publikuar ne Instagram dhe perbri shkruan:

”Vizatimi me i bukur ne bote! Kjo jam une e vizatuar nga Khloe, ne koke kam nje kurore sepse jam nje princeshe!”

311CCD9F D0DF 41A6 BD51 E51FDEFD136B

Të ngjashme