Kryefjala Logo

Zaimina Vasjari prezanton vogëlushin me botën dhe zbulon kuptimin e emrit

22 Mars, 2022 | 8:55 am

Ditën e djeshme, partneri i Zaimina Vasjarit ka dhënë lajmin se vogëlushi i tyre ka ardhur në jetë.

Më pas ka qenë Zaimina ajo që ka publikuar një foto të dorës së djalit ku përbri shkruan:

“Fytyra jote e ëmbël i shtoi dozën e lumturisë portretit tonë familjar. Sot të mbaj në duar ty drita ime që ashtu siç ke emrin ashtu është edhe pesha jote në shpirtin tim Kam Ar! Zot faleminderit”.

Një kuptim i veçantë ndonse në rrjet u tha se rridhte nga arabishtja ku përkthehej hënë!

CAF3C33C 64E5 4C2A B349 4997842A343D

Të ngjashme