Kryefjala Logo

Zaimina nuk kompleksohet nga kilogramët e saj

2 vite më parë

Kur vjen puna për moshën apo për kilogramët e tepërt janë dy cëshjtet që kompleksojnë më së shumti vajzat dhe gratë.

Por mesa duket një nga këngëtaret tona nuk e ka problem të na tregojë kilogramët e saj. Ajo sapo ka sjellë në jetë djalin e saj, Kamar dhe peshon plot 70,6 kilogramë.

EFCD3E2D 21B6 4AD7 A9A8 8A7C8D1B76C4

E dimë që Zai është mësuar të jetë gjithë jetën perfekte, pasi është konsideruar gjithnjë si një nga vajzat më të bukura të showbizit por edhe me këta kilogramë (që do ti rrëzojë shumë shpejt) ajo duket në “top” formë.

Të ngjashme