Kryefjala Logo

Young Zerka do të bëhet baba?

26 Maj, 2024 | 7:16 pm

Young Zerka do të bëhet shumë shpejt baba dhe është zbuluar edhe gjinia e bebushit. Është djalë.

Lajmin e ka zbuluar Fifi përmes një “Instastory” ku uron partneren e Zerkës dhe i uron mirëseardhjen në klubin e mamave. Sipas burimeve të afërta të revistës “WHO”, Young Zerka dhe partnerja e tij Iliana janë prej kohësh bashkë, teksa shumë shpejt do të bëhen prindër.

Kujtojmë se Young Zerka dhe Fifi janë duke punuar një EP së bashku që pritet të publikohet shumë shpejt.

Epo na mbetet të themi vetëm urime Zerka dhe Iliana.

99CB0BD7 E6F3 4F81 9490 074EC3FFE66F

Të ngjashme