Kryefjala Logo

Ylli Limani shfaqet krahë një vajze misterioze

8 Janar, 2024 | 4:34 pm

Yll Limani aktualisht po qëndron në top listat e artistëve më të dashur ne vendin tonë pas publikimit të albumit të tij.

Ai gjithashtu është tepër aktiv në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria dhe koncertet e tij.

Së fundmi, Ylli ndau një fotografi nga një mbrëmje muzikore, ku shihet një dorë vajze mbi supet e tij, fytyrën e së cilës ai vendosi ta mbaj sekrete. Nuk dihet nëse është ndonjë bashkëpuntore apo kemi të reja nga Ylli.

AC6E9530 A497 418D 860E B927C5CEE76E

Të ngjashme