Ylli Limani refuzon bashkepunimin me vajzen e Ilir Shaqirit

9 muaj më parë

Ilir Shaqiri ka shprehur deshiren qe vajza e tij Emily te beje nje bashkepunim me kengetarin Ylli Liamni, por përgjigja e Yllit nuk ka qenë pozitive dhe arsyen për këtë e ka treguar në “Pardon my french” me Jonida Alickollin dhe Elona Duron ne TAR. Ai tha se do kishte patur dëshirë t’ia shkruante një këngë adoleshentes Emili, sepse në bashkëpunime është i vështirë.

Megjithatë, nuk e përjashtoi si mundësi. “I kam parë pamjet kur Ilirit ia vendosin këngën e gocës dhe normale që emocionohet, se është prind. Edhe unë emocionohem. Ajo ka një zë shumë të bukur”.

“Bashkëpunim? Nuk është se kemi diçka konkrete. Më shumë kisha patur qejf të kisha autorësinë e këngës së saj. Unë dua ditë, javë, ndonjëherë edhe vite që të më bindë dikush të bashkëpunoj, sepse jam shumë tekanjoz dhe specifik”.

Të ngjashme