Kryefjala Logo

Ylli i ka të gjitha përveç asaj…

1 vit më parë

Kënga më e freskët fare e Yll Limanit është bashkëpunimi i tij me reperin, Ledri Vula. Ajo titullohet “Tonat” dhe ka tërhequr vëmendjen e publikut.
Megjithatë këngëtari ka gjetur pak kohë për të pushuar dhe mesa duket e vetmja gjë që i mungon është një partnere.

”Tonat të mirat po, veç edhe një femër për seriozisht edhe u kapëm”, shkruan Ylli në këtë postim që ka bërë në Instagram.
Vajza mesazhin e morët besoj!!!!

C24BAAF3 5BE0 4591 96D3 B73E6CF6FA09

 

Të ngjashme