Kryefjala Logo

Ylli “fut” në sherr Dafinën me Dj Geek: “Ai flirtoi me recepsionisten”

2 vite më parë

Mos u gënjeni nga pamja e jashtme e Yll Limanit. Duket si djali më i mirë në tokë, por është djali më karagjoz dhe më me batutë në showbiz. Pre e ngacimeve të tij ka qenë edhe këngëtarja, Dafina Zeqiri.

Ajo dhe Ylli kanë qenë bashkë në një nga koncertet e shumta verore dhe Ylli i është afruar duke i thënë se partneri i saj, Dj Geek ka flirtuar me recepsionisten e hotelit. Reagimi i Dafinës pastaj mbetet shumë interesant, madje Ylli mund të konsiderohet djalë me fat pasi mund të mbeste edhe pa telefon.

Ndërsa sa i përket muzikës Ylli dhe Dafina vazhdojnë të kenë “on top” hitin e tyre “Mos shko” dhe ne mezi po presim një tjetë projekt mes tyre…

Të ngjashme