Kryefjala Logo

Yll nuk na i tregoi emrin e këngëtares që do të bashkëpunojë, por ne e kuptuam…

14 Dhjetor, 2022 | 6:28 pm

Edhe pse Loredana është një artiste që po bën sukses në botë, duket se dhe tregun muzikor shqiptarë nuk e lë jashtë vëmendjes. Mozzik, Noizy dhe së fundmi Yll Limani janë tre djemtë me të cilat ajo ka bashkëpunuar.

Ka qenë Ylli ai që ka postuar një foto me këngëtaren dhe nga tatuazhet kuptuam që ajo është dora e Loredanës.

B223DED4 2435 4A0F 87A1 6038100DE6F140481E57 0866 4A11 BDF3 6CC6C551089E

Nuk e dimë nëse kënga do të publikohet këtë vit apo në fillim të vitit tjetër, por që me siguri do të jetë një hit.

Të ngjashme