Kryefjala Logo

Yll Limani s’heq dorë nga shakatë as në Barcelonë. Këtë herë ngacmon një shofer kamioni…

12 Maj, 2023 | 9:33 am

Yll Limani nuk njihet vetëm si një këngëtar i talentuar por edhe si personazh shumë karizmatik.Këtë anë të tij ai e tregon shpesh në video që poston në rrjetet sociale.

Ai ka qenë së fundmi në Barcelonë duke kënduar një pjesë nga kënga e tij më e re në makinë dhe siç e shohim ka qenë paralel me një shofer kamioni ku ka nisur ti këndojë këngën e tij.

Ylli ia bën me dorë nga xhami burrit në fjalë, i cili fillimisht habitet por më pas ia kthen përshëndetjen. Eh vetëm një fëmi i llastuar si Ylli mund t’i bëjë këto.

IMG 1694 IMG 1695

 

Të ngjashme