Yll Limani me një postim dha dy lajme. Cila do të jetë prezantuesja e Festivalit dhe a do të jetë pjesë e tij?!

4 muaj më parë

Yll Limani (ashtu sikurse Elvana Gjata) ishte një nga emrat që u përfolën se do të ishte pjesë e Festivalit të Rtsh. Por mesa duket edhe Ylli kthehu të njëjtën përgjigje si Elvana Gjata.
Një që nuk do të jetë pjesë e këtij kompeticioni dhe dy Arbana Osmanin e kam zemër. Po Arbana pse?!

Apo sepse ajo do ta prezantojë këtë edicion të radhës të festivalit. Moderatorja nuk ka bërë të ditur asnjë lajm por burime për Kryefjala.com bëjnë me dije se e kanë parë shpesh në Rtsh me grupin e saj të ngushtë në ambientet e këtij televizioni.

Pjesë e këtyre mbledhjeve ka qenë dhe partneri i saj, Eduart Grishaj që mesa duket do të jetë edhe regjisori i Festivalit.

Të ngjashme