Yll Limani lë pas të shkuarën e hidhur…

4 muaj më parë

Yll Limani përjetoi pak kohë më parë një situatë të vështirë. Loki, maçoku i këngëtarit në muajn gusht u sulmua nga një grup qensh rruge dhe kjo ngjarje që e preku shumë Yllin. Madje Lokin e ka përjetësisht me vete, pasi i ka dedikuar edhe një tatuazh.

Por për të mbushur boshllëkun që i ka lënë maçoku i tij Ylli i ka shtuar familjes së tij një anëtar të ri. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari duke na prezantuar me Yukin, i cili është shumë simpatik.

Sa i takon muzikës nga Yll Limani duket sikur po notojmë momentalisht në ujëra të qeta… Porrr flitet lart e poshtë se këngëtari do të jetë pjesë e Festivalit të fundvitit në Rtsh. Dhe nëse këto lajme janë të vërteta ai është padiskutim një nga emrat pretendentë për fitore.

Të ngjashme