Kryefjala Logo

Yll Limani e thotë me zë të lartë: “Dikur vishesha skandal”

1 vit më parë

Yll Limani është nga ata personazhe që i thotë gjithnjë gjërat me zë të lartë dhe është tejet realist. (Mos të flasim pastaj që ka një super humor, por për ta njohur këtë anë të tij duhet ta keni mik)

Në një intervistë për programin “Rudina” këngëtari i njohur nga Prishtina ka thënë se në fillimet e karrierës së tij vishej skandal. “Futu tek paraqitjet e mia ose klipet e mia dhe e sheh një tmerr”, thotë Ylli duke shtuar se vitet e fundit ka filluar ti kushtojë rëndësi pamjes së jashtme.

Ai ka thënë gjithashtu se me një nga njerëzit me të cilin konsultohet vazhdimisht është stilisti i njohur nga Kosova, Valdrin Sahiti.

Me thëne të drejtën ne i hodhëm një sy videove të tij të vjetrs dhe s’na u duk aq dramë…

Të ngjashme