Kryefjala Logo

Xing! Alesia Bami zgjedh të njëjtin fustan që ka veshur Luana Vjollca

23 Dhjetor, 2023 | 4:37 pm

Në një daljet e Luana Vjollcës në Love Island Albania spikati dhe u komentua për fustanin e kuq, i cili i rrinte mjaft mirë. Por duket se të njëjtën zgjedhje ka bërë edhe moderatorja Alesia Bami.

 

Mbrëmjen e djeshme ajo ka zgjedhur të njëjtin fustan të kuq si Luana Vjollca. Ndonse ka zgjedhur të mbulojë paksa dekoltenë.

Por se cilës prej moderatoreve i shkon më shumë, këtë e zgjidhni ju.

 

8B26CBB6 ED67 49B6 B4B6 D8DD1575630EC4C2E7BE 4743 4119 9A3B 37A00C3A01BB

Të ngjashme