Kryefjala Logo

Xhuli rrëfehet për videon intime që ju publikua,shantazhet dhe pasojat

19 Dhjetor, 2022 | 10:26 pm

Xhuli,banorja simpatike e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova ka rrëfyer ngjarjen e trishtë të jetës së saj që ndryshoi gjithçka për të.

Një ditë normale si çdo ditë tjetër,mori një kthesë që ndryshoi jetën e saj,familjes dhe opinionit publik.
Asaj ju publikua një video intime ku shihet Xhuli duke u zhveshur për të dashurin e asaj kohe.

Personi e shantazhonte me para dhe herën e parë si i mori ato që kërkonte nuk mbaroi aty,shuma e kërkuar u rrit e kështu në rrjet qarkulloi video e saj intime.

Xhuli mes lotësh ka rrëfyer se ajo ngjarje e shkatërroi atë dhe familjen e saj.
Në ato momente ku dukej se kishte prekur fundin mendoi edhe të largohej nga kjo jetë.
“Vetëm sa do ti shkaktoja një tjetër tragjedi familjes” shprehet ajo mes lotësh që nuk pushojnë sepse dhimbja për të është ende e madhe edhe pse ka kaluar kohë.

Nëna e saj i ka bërë një surprizë ku nëpërmjet një video-je i ka thënë asaj fjalët më të bukura.
“E bukra ime ti,krenaria jonë,na kënaq çdo ditë,vazhdo me pozitivitet se familjen e ke në krah” janë disa nga fjalët që i dedikon ajo të bijës duke ngjallur shumë emocion jo vetëm tek Xhuli por tek të gjithë.

Për ju linku ku mund ta ndiqni live spektaklin:

https://youtu.be/Hbeo0D0tRRI

Të ngjashme