Kryefjala Logo

Xhuli përfundoi në spital nga BB VIP Kosova, sqarohen arsyet

16 Janar, 2023 | 10:18 pm

Mbrëmjen e djeshme Xhuli ka përfunduar në spital pas disa shqetësimeve shëndetësore. Ndonse stafi ka qenë shumë i kujdesshëm dhe Xhuli është shoqëruar gjatë gjithë konsultave nga stafi i BB VIP.

Stresi ka bërë një batutë kur ajo është kthyer dhe e ka pyetur: ne thamë se ishe shtatzënë pasi kishte dhimbje barku.

Më tej Jonida ka treguar se Xhuli eshte mirë dhe e gjithë video u dha për transparencë.

Të ngjashme