Kryefjala Logo

Xhuli ofendon Stresin: S’kam dëgjuar asnjë këngë tënden!

12 Mars, 2023 | 11:03 am

Xhuli dhe Stresi e kanë ndarë mendjen do të vazhdojnë të zihen edhe këtë përgjatë javës së finales së madhe të Big Brother Vip Kosova. Në një përplasje që kishte me Stresin, i ka thënë këtij të fundit se këngët e tij s’i kishte dëgjuar kurrë më parë.

Xhuli është zotuar të dëgjojë shumë muzikë në gjuhën shqipe, veçse një këngë të Stresit, si kishte ndodhur ta dëgjonte, përpara hyrjes në shtëpinë e Big Brother.

“Deri kam hyrë këtu, kurrë në jetë se kam dëgjuar as një këngë tënden. Edhe ose dëgjoj unë muzikë shqipe, ose se di se kush”, i ka thënë Xhuli-Stresit.

Ndërkohë reperi ka lançuar dje kënhën e tij të re kushtuar Shqipërisë dhe Kosovës.

Të ngjashme