Xhoni bën zgjedhjen e tij dhe largohet nga “Love Story “

1 vit më parë

Mbrëmë,Xhoni zhvilloi takimet e fundit me Rominën dhe Sellmën në “Love Story”
Kjo pasi ai duhej të zgjidhte një nga të dyja pasi vendosi të largohet nga programi i dashurisë.

Si fillim,Xhoni takoi Rominën dhe i tha asaj se ajo “e zbut”
E ndërsa me Sellmën u shoreh shumë i gëzuar që e kishte njohur.

Ama në fund ai duhej të zgjidhte vetëm njërën dhe Romina ishte e preferuara e tij me të cilën tani i pret njohja jashtë.

“Unë e si që do e kemi të vështirë pse jemi larg,unë në Gjermani e ti në Shqipëri.Ka ardhur momenti për Xhonin që zbriti nga ajri në tokë”-ishin këto fjalët që fronisti zgjodhi për ti thënë Rominës se ishte zgjedhja e tij.

Një këngë romantike dhe puthje mbylli edhe rrugëtimin e Xhonit,tashmë me Rominën në krah.

Shoresojmë mos kenë fatin e Merit me Saimirin se dhe ai kujtojmë se jetën e kishte në Gjermani.

Foto: Love Story\Klan Tv

Të ngjashme