Kryefjala Logo

Xheraldina zbulon pseudonimin e ëmbël që përkëdhel nusen e saj!

19 Qershor, 2022 | 8:18 pm

Xheraldina dhe Sara Hoxha kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra tjetrën dhe këtë e tregojnë qartë edhe në rrjetet sociale. Ditën e sotme Sara feston ditëlindjen dhe Xheri ka vendosur ti bëjë një urim special.

Mes urimit ajo ka zbuluar se nusen e saj me përkëdheli e thërret “pashule”. Të njëjtin pseudonim kemi parë ta përdorë edhe Sara për të.

Ndonse ato shpeshherë bëjnë dedikime për njëra tjetrën duke treguar qartë se veç raportit nuse vjehrrë janë mikesha shumë të mira.

777AADC1 963D 4ED5 A14E 3A36FED97BAE

Të ngjashme