Kryefjala Logo

Xheraldina Vula “shpërthen” kundër kolegëve: Turp të keni të gjithë pa përjashtim!

3 muaj më parë

Xheraldina Vula nëna e Ledri Vulës duket se nuk ka duruar dot dhe ka shpërthyer kundër kolegëve të saj. Turp të keni të gjithë pa përjashtim që keni përdorur fotot e vajzës, shkruan Xheri e cila duket tejet e inatosur me të gjitha portalet që duket se po shkruajnë përditë për ndarjen e Ledrit dhe Sarës.

E ku çdo lëvizje e çdo familjari të reperit bëhet lajm me ose padashje.

Kryefjala.com pak kohë më parë bëri me dije se çifti nuk është ndarë dhe se e gjithë kjo zhurmë ishte një formë marketingu nga menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi por duket se portalet janë shumë kokforta dhe po vijnë ti hedhin benzinë zjarrit për ndarjen e çiftit më të përfolur të showbizit.

2A51F3CC F364 4867 8EEF FAB06D0B1BCE

Të ngjashme