Kryefjala Logo

Xheraldina sapo na zbuloi kush do të këndojë në dasmën e Sarës dhe Ledrit

5 Qershor, 2022 | 7:16 pm

Në emisionin “N’maj të gjuhës”, nga Xheraldina Vula kanë qenë të ftuar Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasalliu. Gjatë intervistës Xheraldina ka zbuluar një detaj mjaft të veçantë.

Sabriu ka kënduar në dasmën e saj dhe të Agronit, e ajo ka një dëshirë! Që nëse Sara e Ledri bëjnë dasmë, të këndoj sërish ai.

“Nëse Ledri do të vendosë të bëjë dasëm, ti do të këndosh edhe në dasmën e tij pasi duam që tradita të vazhdojë” .- ka thënë ajo.

Të ngjashme