Kryefjala Logo

Xhensila publikon këngën e re, fansat e bëjnë copë. “Ti ke kohë që ke dështuar!”

14 Gusht, 2023 | 11:26 am

Xhensila Myrtezaj ka publikuar një këngë të re (për hir të së vërtetës edhe ne sot e morëm vesh). Ajo titullohet “Pina, Pina” dhe vjen në bashkëpunim me Varrosin. Por mesa duket kjo këngë jo vetëm që nuk është pritur mirë nga fansat por ata e kanë kritikuar pafund këngëtaren, duke e konsideruar të dështuar dhe tepër sipërfaqësore. Deri tani ajo ka publikuar tre bashkëpunime me reperin Majk dhe këngëtarin, Klajd Haruni por asnjëra prej tyre nuk mund të konsiderohet hiti i kësaj vere. Megjithatë këngëtarja vijon të ketë koncerte si dhe të shijojë shtatzëninë e saj të dytë.

IMG 5626 IMG 5625 IMG 5624 IMG 5623

Të ngjashme