Kryefjala Logo

Xhensila Myrtezaj mos kishte vallë : Dy gëzime në një ditë?

8 muaj më parë

Ditën e sotme Xhensila Myrtezaj feston ditëlindjen dhe ka organizuar mes miqsh një festë në 30 vjetorin e saj.

Por duket se Xhensila ka dy gëzime në një ditë. Nga miq të këngëtares thuhet për Kryefjala.com se Xhensila është në pritje të ëmbël. Madje edhe nga fotot e festës duket se barku i saj është i rrumbullakosur dhe nuk duket sikur keto janë kilogram të shtuara për një vajzë fit siç është Xhensila.

Gjithësesi ajo sërish duket mjaft e bukur e me një nur të madh! Gëzuar dhe urime Xhensila!

5EE05183 FA77 4348 9961 94B98D47916D

C5797979 4916 4F30 9EFB 5D5B5ACEA386

42EE7234 722C 4FD5 BEE9 99152573DF30

Të ngjashme