Xhensila dhe Besi zbulojnë gjininë e fëmijës të dytë!

2 muaj më parë

Prej kohësh u përfol për shtatzëninë e Xhensila Myrtezajt, ndonse vetë ajo e tregoi sot duke publikuar një video teksa Besi dhe Ajka i puthnin barkun.

Ndonse në ditëlindjen e Ajkës ata kanë zbuluar gjininë e fëmijës së dytë. Xhensila dhe Besi janë në pritje të një djali.

Urime!

Të ngjashme