Kryefjala Logo

Xhemi Shehu s’ka nevojë për buzëkuq

24 Prill, 2022 | 5:53 pm

Xhemi Shehu është një ndër vajzat më të bukura të ekranit dhe jo vetëm. Ajo gjithmonë ka dalluar për thjeshtësinë e saj.

Madje Xhemi është ndër të paktat vajza që i qëndron besnike shprehjes: ujë dhe sapun! Ajo ka publikuar një foto pa grim dhe duket një yll!

Përfundimisht Xhemi si ja del të jesh në formë, duhet me patjetër të na tregosh sekretin!

Të ngjashme