Xhemi Shehu rikthehet në Top Channel, ja ku do e shohim

7 muaj më parë

Salsano Rrapi ka qenë I ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel. Ai ka folur për videon e realizuar si sfidë pas presidentit Meta dhe ka zbuluar disa detaje që nuk I dinim.

Armina ka ngacmuar Salsanon se ka dëgjuar që Xhemi Shehu do të rikthehet në Top Channel.

“Xhemi do të rikthehet në Top Channel së bashku me mua, por në një tjetër format, që të mos keqkuptohemi”- ka thënë Salsano duke qartësuar se nuk do të jetë në Portokalli.

Më tej ai ka treguar se do të jetë një program i ri ku Salsano do të jetë autor dhe bashkëmoderator me Xhemin, në regjinë e Altin Bashës.

Të ngjashme