“Xhemi Shehu diva e Festivalit te Kenges ne RTSH”. Mes gjithe emrave qe do prezantojne, vemendja te prezantuesja e njohur

10 muaj më parë

Pak dite me pare Kryefjala.com ka zbuluar se Festivali i Kenges ne Rtsh do te realizohet nga Ardit Gjebrea dhe nata e pare do te moderohet nga Isli Islami, Kelvi Kadilli dhe Jonida Maliqi.

Diten e djeshme serish Kryefjala.com zbuloi se ne skenen e festivalit do te ngjitet moderatorja Xhemi Shehu, mund te themi realisht se eshte qershia mbi torte e ketij festivali.

Nje fryme tjeter nje mall nga mungesa e Xhemit bene gjithe njerezit qe ta mirepresin kete lajm. Diten e hene do te zhvillohet edhe nje konference per shtyp ne RTSH ku do te lajmerohet per te gjitha detajet e festivalit.

Gjithesesi i urojme suksese Xhemit sepse eshte pikerisht moderatorja qe duhej ne ate skene!

Të ngjashme