Kryefjala Logo

Vjen më në fund puthja e Kiarës dhe Luizit!

10 muaj më parë

Sot në shtëpinë e Big Brother Vip Albania kemi dasëm dhe martojmë shokun Luiz me shoqe Kiarën.

Sigurisht kjo është lojë e produksionit por e marrë shumë seriozisht nga të gjithë,duke filluar nga rolet,veshjet ,dekori,muzika e gjithçka ka të bëjë me një dasëm të vërtetë.

Kristi ishte ai që i “kurorëzoi”në martesë dhe më në fund Luizi mori puthjen aq të dashur nga Kiara e tij,puthje e shoqëruar me ovacione nga banorët përveç Deas dhe Amosit që ishin veç dhe komentonin.

“Sa të ligë do dalim në Prime”tha Amos
“Mua më bëhet shumë qefi për Luizin”-u shpreh Dea
“Prit pas gjysëm ore se do kthehet gjithçka si më parë” ishin fjalët e Amosit që nuk dukej fare i lumtur.

7EE3EE61 E071 44C8 AD15 8C55DBAC1F85

Të ngjashme